Випуск студентів ОС "Магістр"

24 січня 2020 року в стінах Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся випуск студентів ОС "Магістр".

Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день – вручення заповітних дипломів.

В цьому році Центр заочного та дистанційного навчання випустив 214 магістрів, серед яких 68 випускників отримали дипломи з відзнакою, які були урочисто вручені Президентом Національного університету «Одеська юридична академія» Ківаловим Сергієм Васильовичем разом з директором Центру Кравченко Сергієм Петровичем.

Бажаємо випускникам ніколи не зупинятися на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Нехай Вам щастить у нових звершеннях!