Випуск магістрів

4 травня 2018 року в стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся урочистий випуск магістрів права.

Для привітання випускників із визначною подією у їх житті до Університету завітали народні депутати України, представники обласної та міської влади, керівництво територіального управління юстиції в Одеській області, представники судів, а також друзі, рідні та близькі.

В цьому році Центр заочного та дистанційного навчання випустив 177 магістрів права, серед яких 67 випускників отримали дипломи з відзнакою.

По завершенню урочистої частини, Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Ківалов Сергій Васильович разом з директором Центру Кравченко Сергієм Петровичем вручили випускникам довгоочікувані дипломи.

Після офіційної церемонії вручення дипломів випускники із задоволенням сфотографувалися на згадку разом із керівництвом Університету.

Бажаємо нашим випускникам успіхів у їх професійній діяльності, а також творчого натхнення для нових звершень. Саме за вами майбутнє нашої країни!